AQUATOM

Kim jesteśmy?

aquatom.eu to sklep, który zaistniał na rynku sprzedaży w 2017 roku. Prowadzimy szeroką bazę usług, które znają Państwo w zakładce „NA WYMIAR” Dzięki nam będą Państwo mogli stworzyć lub wyremontować wymarzoną łazienkę wygodnie, szybko i po atrakcyjnych cenach.

Swoim Klientom możemy zaoferować bogaty asortyment produktów najlepszej światowej jakości, a także przyjazną i w pełni profesjonalną obsługę, która nie tylko pomoże, ale także podpowie, a przede wszystkim pozwoli ocalić Państwa portfele. Staramy się przy tym być sklepem przyjaznym, dbającym o bezpieczeństwo danych osobowych kupujących, którzy chętnie do nas powrócą. Jesteśmy kimś, kogo właśnie szukasz!

Czym się kierujemy?

“Kierujemy się najnowocześniejszymi trendami. Spełniać marzenia o pięknym wnętrzu - to nasza misja.”

Dlaczego my?

Nie unikamy trudnych pytań.
Każde zapytanie ze strony Klientów rozpatrujemy całkowicie indywidualnie, tak by zaproponowane przez nas rozwiązania były nie tylko najlepsze i najbardziej korzystne dla kupujących, ale także zgodne z zaleceniami producentów, by stworzona z naszą pomocą łazienka czy kuchnia stanowiła idealne połączenie piękna i funkcjonalności.

Nie boimy się ciężkiej pracy.
Będziemy pracować ciężko, żeby osiągnąć najlepsze rezultaty. To oznacza zakasanie rękawów, zaplanowanie i wdrożenie dopasowanych do potrzeb naszych Klientów rozwiązań systemowych na naszej stronie internetowej poprzez jej ciągłe udoskonalanie. Nie chodzimy na skróty, by otrzymać szybkie wyniki. Szukamy rozwiązań satysfakcjonujących nas i Klientów na lata.

Uwielbiamy to, co robimy.
Dlatego tak ważne jest dla nas zadowolenie naszych dotychczasowych i przyszłych Klientów. Jesteśmy świadomi tego, że tylko profesjonalna obsługa i rzetelna informacja sprawi, że nasz sklep będzie przyjazny naszym Klientom.

Jesteśmy elastyczni.
Baza produktowa naszego sklepu to dopiero początek. Jeśli łazienka albo kuchnia, którą chcą Państwo stworzyć składa się z elementów niewidocznych w naszej ofercie, zrobimy wszystko, żeby ta układanka była kompletna. Zdajemy sobie sprawę jak wiele dla naszych Klientów znaczy oryginalna łazienka czy kuchnia i zrobimy wszystko by marzenie o niej spełnić.

Zależy nam.
Naszym celem jest osiągnięcie satysfakcji Klientów. Wiemy, że doskonale
przeprowadzone transakcje budują zadowolenie Klienta i nasz sukces. Jesteśmy dumni ze współpracy z naszymi powracającymi Klientami, wykonawcami oraz instalatorami i uważamy się za część Ich zespołu.  Tworzymy partnerstwo w biznesie, podczas gdy inni tylko pozyskują Klientów.